Meest recente nieuws

21/03/16 -  High Tea - NL Doet

Zaterdag 12 maart heeft onze club Alkmaar e.o. een high tea verzorgd voor een dertigtal bewoners van het Rekerheem. Er waren klassieke Engelse hapjes voor bij de thee, later gevolgd door een glas wijn of fris. De high tea werd geopend door onze presidente Bea met een korte introductie over het Soroptimisme en onze club. Tijdens de high tea knoopten de bewoners en Soroptimisten gesprekjes aan met elkaar. Het was eens een andere vorm van 'fund' raising, zeer geslaagd door het gezelschap in combinatie met  'handen uit de mouwen'.

 


30/03/17 Alphen aan den Rijn
Groot Alphens Dictee 2017 voor Free a Girl
06/04/17 Rotterdam
Huisconcert
07/04/17 Delft
Club Delft met Friendshiplinks
08/04/17 Delft
Club Delft 65 jaar
09/04/17 Rotterdam
9 april 2017 Marathonloop
Not id article
Blog uit club ...

Action on Armed Violence in Liberia


Download

Magazine voor
Soroptimisten in
Netherland, Suriname
en Curaçao

 

Laatste tweets